Logo EDA, o.s.
Rozmluva

Aktuality

Víkendové soustředění 2017 - i pro vás

hledej v oddílu materiály ke stažení

Nové materiály ke stažení 2

V sekci materiály ke stažení přidáváme další dokumenty, aktualizovaná verze zákona o pedagogických pracovnících platná od ledna 2016, čekáme na další novely

Týdenní soustředění i pro vás 2015

Jedná se o formu týdenního prázdninové soustředění s cílem zvýšit odborné kompetence učitelů pracujících s dětmi se SVP a poskytnout jim potřebnou oporu. Místo konání: školicí a rekreační středisko Nesměř na Vysočině, termín: 24. – 28. 8. 2015. Již za poplatek. Bližší informace a návratka viz Materiály ke stažení.

Týdenní soustředění i pro vás

Jedná se o formu týdenního prázdninové soustředění s cílem zvýšit odborné kompetence učitelů pracujících s dětmi se SVP a poskytnout jim potřebnou oporu. Termín: 18. – 22. 8. 2014, místo konání na Vysočině. Již za poplatek. Bližší informace viz Materiály ke stažení.

Kurz speciálně pedagogických kompetencí - průběžná nabídka

Stále je možné se průběžně hlásit (soukal@edaos.cz), místo konání upřesníme tak, aby většina dojížděla co možná nejkratší vzdálenost. Plánovaná realizace podzim 2013/ jaro 2014, následně podobně. Kurz je však již za poplatek. Bližší informace - viz materiály ke stažení

Nové materiály ke stažení

V sekci materiály ke stažení jsou k dispozici základní podklady pro Biblioterapii a Dramaterapii.

Kurz speciálně pedagogických kompetencí - nabídka i pro vás

Rozvoj komunikativních kompetencí žáků se specifickými vzdělávacími potřebami - kurz speciálně pedagogických kompetencí v oblasti komunikace, prevence řečových poruch, tvorby, inovace a evaluace ŠVP a IVP žáků se zdravotním postižením a SVP a v oblasti terapeuticko-formativních strategií v rozsahu 160 hodin - průběžně je možné se hlásit (soukal@edaos.cz), místo konání upřesníme tak, aby většina dojížděla co možná nejkratší vzdálenost. Plánovaná realizace podzim 2012/ jaro 2013. Bližší informace - viz materiály ke stažení

Portál projektu ROZMLUVA pokračuje

Fungování tohoto portálu je v rámci udržitelnosti projektu prodlouženo. I nadále budou k dispozici materiály ke stažení a další funkční prvky. Materiály obecné povahy budou volně ke stažení, materiály odborné jen přihlášeným účastníkům. Zaregistrovat se mohou případní zájemci i nadále.

Novely vyhlášek v materiálech ke stažení

Mezi materiály ke stažení byly vloženy Vyhláška 147 a novela Vyhlášky 72/2005. Tyto materiály jsou volně přístupné i nepřihlášeným návštěvníkům.

Prázdninové soustředění 2011

V údolí říčky Oslavy u Velkého Meziříčí v termínu 20. až 26. srpna proběhlo 2. letní sousředění "Vzdělávací program B", které bylo určeno pro účastníky průběžného vzdělávání z Ústí nad Labem a Zábřehu. Obrázky najdete ve fotogalerii.

Skončila etapa průběžného vzdělávání

V červnu skončila II. etapa průběžného vzdělávání v rámci klíčové aktivity "Vzdělávací program A", která tentokrát probíhala v Ústí nad Labem a Zábřehu. Účastníci si navzájem hodnotili svá portfolia a konzultovali je s lektory.

DALŠÍ BĚH ZAHÁJEN

Další běh cyklického vzdělávacího programu byl zahájen 17. září 2010 v Zábřehu na Základní škole a Dětském domově v Sušilově ulici. Tato skupina je již obsazena. V Ústeckém kraji byl tento vzdělávací program zahájen 23. října na Střední škole elektrotechniky a spojů v Ústí nad Labem, Stříbrníkách ve Výstupní ul.

Informace pro nové účastníky a zájemce

Vážená paní, vážený pane, vítáme Vás na stránkách našeho projektu. Nyní se nacházíte v režimu, který Vám umožňuje pouze základní orientaci na těchto stránkách a možnost prohlížet si jen minimum údajů. Pro možnost stát se plnoprávným účastníkem projektu je nutno se nejprve zaregistrovat - viz vlevo "vstup pro účastníky" a kliknout na "zaregistrujte se zde". Po Vašem zaregistrování se v levém sloupci objeví tlačítko "přihlášení do kurzu" a formulář přihlášky. Ten je třeba vyplnit a odeslat tlačítkem dole. Jakmile se Vaše označení v levém spodním rohu změní z "obecenstvo" na "účastník", stáváte se řádným účastníkem se všemi výhodami.
   

Rozmluva, CZ.01.07/1.3.00/08.0171 | tel.: +420 734 445 705 | edaos@edaos.cz
„Tento projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky“